Drzwi DANA - Menu - GĂłra Przejdz do strony http://drzwidana.pl/ - Oferta obiektowa drzwi DANA Przejdz do strony http://www.dan-pol.com.pl/ - Oferta drzwi DANA


Strona główna ->Drzwi do biur

Drzwi DANA do obiektów biurowychw grupie tej, oferujemy drzwi biurowe DANA, w wersjach pełne lub przeszklone. Z uwagi różne funkcje pomieszczeń, drzwi możemy dopasować także pod kątem różnej izolacyjności akustycznej. Mogą być one zastosowane jako drzwi do pokoi biurowych, sal konferencyjnych, pomieszczeń gospodarczych oraz, z uwagi na nienaganną estetykę i trwałość, także do toalet i łazienek.

Izolacyjność akustyczna w tym przypadku waha się w przedziale Rw=28-46dB.

Do wyboru użytkownika stawiane są:
  • pełna oferta pokryć skrzydeł i ościeżnic tj. fornirów, lakierów i laminatów
  • dostępność wszystkich typów ościeżnic, stosownie do miejsc eksploatacji i oczekiwanej estetyki
  • wyposażenie drzwi w kontrole dostępu, samozamykacze i specjalistyczną ofertę klamek obiektowych
  • dostępność drzwi P.POŻ EI30, dla wszystkich typów pokryć (serwerownie, przejścia ewakuacyjne)

Przeznaczenie:
  • wejścia do biur
  • pomieszczenia biurowe
  • WC i pomieszczenia socjalne
  • sale konferencyjne
  • serwerownie
Stosownie do miejsca instalacji drzwi, wymagań technicznych i higienicznych oferujemy drzwi w powierzchniach fornirowanych, laminowanych i lakierowanych lakierami kryjącymi.

Zobacz dalsze działy naszej oferty: Drzwi do hoteli, Drzwi dla szpitali
Na szczególną uwagę w drzwiach przeznaczonych do biur zasługuje dobór właściwego wykończenia krawędzi skrzydła, które najbardziej narażone jest na ewentualne uszkodzenia mechaniczne. W tym zakresie proponujemy kilka rozwiązań, które zabezpieczą nasze drzwi:

Przylga standardowa Przylga wykonana z drewna twardego Przylga dodatkowo wzmocniona twardym tworzywem ABS 2mm w kolorze laminatu Przylga drzwi fornirowanych wzmocniona płytką 2mm z twardego drewna Ramin

Konstrukcja typowego skrzydła DANA w wersji do biur, oparta jest na wypełnieniu akustyczną płytą wiórową kanałową (typ RS: Rw=32dB) z ewentualnymi przekładkami akustycznymi . Wypełnienie środkowe skrzydła obłożone jest obustronnie płytami pilśniowymi, typu HDF, o grubości 4 mm. Grubość skrzydła dla drzwi akustycznych w przedziale 28-42dB, wynosi zwykle 39 – 42 mm.

Wzrastające, z roku na rok, zastosowanie drzwi biurowych DANA w prestiżowych obiektach biurowych w Polsce, wynika (wg. opinii inwestorów tego sektora), z wysokiej elegancji drzwi, co, przy ich zastosowaniu, podkreśla znacząco prestiż użytkownika, oraz z powoduwysokiej jakości serwisu DAN-POL, w trakcie i po zakończeniu okresów gwarancyjnych dostarczanych drzwi DANA.


Strona główna ->Drzwi do biur

 
 
Copyrights Drzwi DANA 2010
Realizacja: www.softkom.com.pl Kontakt Ofertowanie Mapa strony